Новини

  • 12.11.2023 11:04

    Логотип

    ЛОГОТИП НОВ.jpg (34809)

  • 12.11.2023 10:58

    Офіційний оперативний інформаційний канал

    Єдиним офіціним оперативним інформаціним каналом нашого товариства у меседжері Вайбер є канал з відповіним логотипом 

  • 02.01.2023 10:02

    Інформаційні ресурси товариства

    ІНФОРМАЦІЯ.

    Кожний член товариства має можливість користуватись інформаційними ресурсами нашого товариства.

    1. Електронною поштою товариства – xwila@ukr.net

    2. Сайтом товариства (у пошуковій системі Google набрати СТ «Хвиля»)

    3. Чатом товариста у Viber

    4. Мобільний телефон товариства - 0976331285

     5. Паперові оголошення біля правління товариства.

  • 15.07.2022 13:53

    Правила благоустрою товариства

     

     

     

     

     

     

    ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ

    САДІВНИЦЬКОГО ТОВАРИСТВА «ХВИЛЯ»

     


    1. Загальні положення

    1.1. Правила благоустрою садівницького товариства «Хвиля» (надалі за текстом – Правила) розроблені з урахуванням діючого законодавства України, Статуту садівницького товариства «Хвиля» (надалі за текстом – Товариство).

    1.2. Право змінювати, доповнювати, переглядати, призупиняти дію або відміняти дані Правила належить загальним зборам членів Товариства. Рішення з такого питання приймається більшістю голосів (більше 50 %). Правління Товариства має право видавати від імені Товариства тимчасові дозволи на виконання будь-яких дій або робіт, що виходять за рамки Правил, якщо видача таких дозволів не суперечить інтересам членів Товариства.

    1.3. Правила поширюються на усіх членів Товариства, та власників ділянок, що не є членами товариства (надалі за текстом Садівник), членів їх сімей родичів і осіб, що приїжджають до садівника у гості або у справах і обов'язкові для виконання.

    1.4. Садівник зобов'язується дотримуватися дійсних Правил, утримувати будинки, господарські будівлі, проїзди, рекреаційні майданчики, прилеглу до ділянки територію, елементи інфраструктури Товариства в належному стані (відповідно до вимог протипожежної безпеки, екологічних вимог). Робити забудову (реконструкцію) будов на ділянці, що належить йому, відповідно до діючих правил і норм.

    1.5. Садівник зобов'язується своєчасно надавати (оновлювати) Правлінню контактну інформацію на себе або свою довірену особу.

    1.6. Садівник не має права перешкоджати виконанню службових обов'язків технічному персоналу Товариства (електрик, контролер, черговий і тому подібне) на своїй ділянці і прилеглій до ділянки території.

    1.7. За порушення Садівником (його гостями або орендарями) положень Правил, що ведуть до адміністративної, кримінальної і/або матеріальної відповідальності, що накладається органами місцевого самоврядування або державної влади, усю повноту відповідальності несе Садівник.

     

    2. Правила користування загальним майном

    2.1. Садівник і Правління не повинні використати загальне майно Товариства в цілях, що не відповідають цілям діяльності Товариства, зобов'язані дотримуватися положення чинного законодавства і Статуту Товариства.

    2.2. Не дозволяється на території Товариства вести яку-небудь виробничу або комерційну діяльність, іншу професійну діяльність, не передбачену Статутом Товариства, за винятком добровільного благоустрою території Товариства, надання інформаційних послуг. Усі види робіт мають бути погоджені з Правлінням до початку їх виконання.

    За рішенням загальних зборів членів Товариства, правління має право укласти договір про сезонну торгівлю на території Товариства товарами першої необхідності (продукти харчування, господарський інвентар, посадочний матеріал та ін.)

    У разі виявлення фактів ведення Садівниками на території Товариства підприємницької або комерційної діяльності, Правління зобов'язане звернутися в компетентні органи для проведення перевірки.

    2.3. Дороги Товариства можуть використовуватися тільки для проходу або проїзду.

    2.4. Садівники не повинні зберігати або дозволяти зберігання третім особам будматеріалів, добрив, сипких матеріалів, яких-небудь предметів на території загального користування і узбіччях доріг (за винятком спеціальних місць тимчасового складування, погоджених з Правлінням).

    2.5. На період ремонту або перебудови Садівником свого майна, з дозволу Правління, допускається тимчасове складування предметів виробничої діяльності на обмеженій території поза ділянкою, поблизу огорожі Садівника, якщо це не перешкоджає вільному проїзду і проходу по території Товариства. Прибирання вказаної території має бути зроблене не пізніше ніж за один тиждень з дня закінчення робіт.

    2.6.Тверді малогабаритні побутові відходи (ТПВ) не повинні складуватися в межах ділянки Товариства, Садівник самостійно здійснює їх вивезення у відповідні місця. Складування металобрухту здійснюється на окремому майданчику, на території біля чергового. Відходи рослинного походження (листя, бадилля, гілки, залишки фруктів і овочів і так далі) утилізуються Садівником самостійно (компостуються на своїй ділянці). Категорично забороняється виносити сміття і відходи на територію загального користування і за захисну огорожу Товариства.

    Великогабаритні ТПВ (меблі, побутова техніка, будівельне сміття і таке інше) повинні утилізуватися власником самостійно. При порушенні цього положення на Садівника буде накладений штраф, розмір якого буде еквівалентним витратам що понесе товариство, під час прибирання забрудненої садівником території.

    2.7. Забороняється виконувати будь-які дії, що призводять до ушкодження газопроводу, дренажної системи, ліній електропередачі, громадських огорож, воріт (шлагбауму) і хвірток, доріг і їх узбіч, громадських приміщень і іншого устаткування Товариства. Ремонтні роботи по усуненню будь-яких ушкоджень, що виникли внаслідок таких дій, здійснюються за рахунок Садівника, з вини якого сталося ушкодження.

    2.8. За наявності ознак порушення робочого стану громадського газопроводу, лінії електропередачі, доріг і тому подібне або ознак, які можуть привести до цього, Садівник негайно оповіщає про це голову або членів Правління, а в їх відсутність – чергового СТ «Хвиля».

    2.9.Не допускається захаращення ділянок землі (спорудження господарських. будівель), по якій проходять лінії газопроводу і електропередачі. Садівник несе персональну відповідальність за доступність проведення робіт по ремонту і обслуговуванню інфраструктури Товариства на своїй ділянці. У разі невиконання своїх обов'язків у встановлені терміни, Садівник компенсуватиме витрати Товариства по розчищенню ділянки і прилеглої до неї території за свій рахунок.


    3. Дотримання громадського порядку.

    3.1. Садівник не повинен чинити шум, здійснювати або допускати здійснення будь-яких дій, що порушують права і комфортне проживання інших Садівників. Усі Садівники повинні регулювати гучність радіоприймачів, телевізорів, музичних інструментів і інших пристроїв, що виробляють звуки, так, щоб це не турбувало сусідів. Будівельні і інші роботи, що чинять шум, виконуються в період з 9.00 до 22.00.

    3.2. Забороняється використання радіотехнічних пристроїв і споруд, що викликають перешкоди в роботі побутової техніки на території Товариства.

    3.3. Забороняється засмічувати територію Товариства, в т.ч. дрібним побутовим сміттям (обгортки харчових продуктів, недопалки, сигаретні пачки, пляшки, пакети і тому подібне).

    3.4. При будівництві на своїй ділянці житлових будов і споруд Садівник зобов'язаний керуватися діючими будівельними нормами і правилами.

    3.5. Садівник несе відповідальність перед іншими Садівниками і Товариством за дії/бездіяльності робітників, що залучаються ним до роботи на своїй ділянці.

    3.6. Садівник самостійно інформує найманих робітників про правила, що діють на території Товариства, у тому числі про режим проведення шумних робіт, про неприпустимість забруднення території Товариства.

    3.7. Садівник самостійно відповідає перед державними контролюючими органами за роботи, що виконуються на його ділянці, у тому числі за отримання необхідних ліцензій, дозволів.

    3.8. Забороняється проведення будь-яких земляних робіт поза територією особистої ділянки! Будь-які роботи на землях загального користування здійснюються тільки з письмової згоди голови правління.

    3.9. У разі порушення колишнього вигляду майна загального користування, у тому числі пошкодження доріг, Садівник зобов'язаний за свій рахунок привести вказане майно в колишній стан.

    3.10. Забороняється посадка дерев під лініями електропередачі.
    3.11. Забороняється висаджувати дерева, кущі, овочеві і квіткові культури на землях загального користування, уздовж узбіч і доріг усередині території садівничого товариства, за винятком випадків, коли такі роботи сплановані й дозволені Правлінням.

     3.12. Забороняється викид на дороги загального користування бур'янів і іншої рослинності.

    3.13. Садівники можуть брати участь в громадських роботах (толоках), що оголошуються й призначаються Правлінням.

     

    4. Загальні правила безпеки

    4.1. Не допускається знаходження на території товариства сторонніх осіб, що не є гостями (орендарями) або відвідувачами Садівника. У разі появи підозрілих осіб Садівник повинен повідомити про  голову правління, або чергового СТ «Хвиля».

    4.2. У разі здачі своєї ділянки (будови) в оренду, Садівник зобов'язаний заздалегідь письмово повідомити про це голову правління, вказавши паспортні дані орендаря і терміни його проживання на території Товариства. У разі відсутності даних про перебування на ділянці Садівника третіх осіб, товариство залишає за собою право залучення правоохоронних органів для перевірки законності перебування цих громадян на території товариства.

    4.3. Садівникам забороняється доставка вантажів по території Товариства транспортом вантажопідйомністю більше 10т. У випадку в’їзду на територію товариства вантажних автомобілів, садівник до якого в’їжджають вантажні авто повинен сплатити на рахунок товариства у фонд на утримання й ремонт доріг суму, розмір якої встановлюється рішенням правління. 

    4.4. Забороняється самостійне підключення електроенергії до лінії електропередачі товариства, а також неузгоджене з правлінням врізання Садівника в систему газопостачання товариства.

    4.5. Категорично заборонено на ділянках і території загального користування  підпалювати траву, гілки, розпалювати вогнища. У випадку використання відкритого вогню для приготування харчових страв, Садівник повинен дотримуватись заходів безпеки й забезпечити належний контролю за використанням вогню. При розведенні вогнища на ділянці садівник зобов'язаний враховувати інтереси сусідів що мають суміжні  ділянки. Садівник несе особисту відповідальність за порушення правил поводження з відкритими джерелами вогню та токсичними речовинами.

    4.6. Забороняється зберігання в особистих приміщеннях і на території ділянок вибухових або легкозаймистих матеріалів, за винятком пального для побутової садової техніки, що зберігається в місці, обладнаному з урахуванням вимог протипожежної безпеки.

    4.7. У разі займання або пожежі Садівник негайно викликає, використовуючи засоби власного зв'язку, пожежну охорону і оповіщає чергового СТ «Хвиля».

    4.8. На території Товариства забороняється використання вогнепальної і пневматичної зброї, використання піротехнічних засобів.

     

    5. Правила утримання домашніх тварин

    5.1. Утримання домашніх тварин не повинне порушувати громадський порядок, а також умови перебування й відпочинку Садівників, що мають суміжні ділянки з власником домашніх тварин.

    5.2. Домашніх тварин можна вигулювати, тримаючи на руках або на поводу, довжина якого повинна забезпечувати упевнений контроль над твариною (собаки бійцівських і службових порід повинні вигулюватися з намордниками). Власники, що вигулюють домашніх тварин на дорогах і їх узбіччях, повинні негайно прибирати за ними екскременти.

    5.3. Власники домашніх тварин несуть повну відповідальність за тілесні ушкодження і /або збиток майну, заподіяні домашніми тваринами. Товариство не несе будь-якої відповідальності по позовах, що виникли у зв'язку з неналежним утриманням домашньої тварини Садівником.

    5.4. Усі домашні тварини, що виводяться за межі ділянки, мають бути прищеплені і зареєстровані в установленому порядку. Про наявність собак бійцівських порід Садівник інформує правління письмово.

     

     

    6. Стоянка автотранспорту

    6.1. Товариство не надає постійного місця для стоянки автомашин, причепів, човнів і іншого великогабаритного транспорту на громадській території. Усі транспортні засоби повинні розташовуватися на території особистих ділянок Садівника.

     6.2. Товариство не відповідає за зникнення, руйнування, крадіжку або збиток, заподіяний транспортному засобу, залишеному Садівником на території товариства.

    6.3. Допускається короткочасне розміщення автомашин Садівника і його гостей на громадській території, короткочасне паркування не повинно перекривати проїзди і проходи іншим учасникам руху. Товариство не несе відповідальність за ушкодження або втрату вказаного вище транспортного засобу.

     6.4. Авторемонтні роботи, мийка машин на території загального користування забороняються.

     7. Зміна Власника

    7.1. При продажі ділянки або іншій формі її відчуження Садівник, колишній або новий, зобов'язаний повідомити Правління або Голову про здійснювану угоду. Після отримання свідоцтва про державну реєстрацію права на нового власника пред’явити голові правління оригінал й надати копію документу що підтверджує правовий статус Садівника відносно ділянки.

     7.2. Всі боргові зобов’язання по членським й цільовим внескам та сплатам за утримання й обслуговування території загального користування колишнього Садівника покладаються на нового Садівника, що придбав земельну ділянку в товаристві.

     7.3. Новий Садівник повинен написати заяву в правління про вступ в члени Товариства і заплатити вступний внесок, затверджений на загальних зборах садівників членів товариства.

     7.4. У разі ведення садівництва в індивідуальному порядку, власник ділянки повинен укласти договір з Товариством про порядок користування і експлуатації інженерних мереж, доріг і іншого майна загального користування.

     8. Охорона Товариства

    8.1. Охорона об’єктів й майна загального користування Товариства здійснюється спеціальними організаціями на договірних засадах.

    8.2. На території загального користування черговий по товариству здійснює відеоспостереження за дотриманням правил благоустрою. У випадку виявлення порушень негайно інформує про них голову правління.

     

    9. Управління справами Товариства

    9.1. Управління справами товариства здійснює Правління.

    9.2. Садівник не має права направляти, керувати або намагатися встановити будь-який інший спосіб контролю над службовцями Товариства, Головою або Правлінням, окрім контролю, визначеного положеннями Статуту Товариства, вимагати від вищеназваних осіб надання послуг (виконання робіт), що не входять в їх обов'язки, або не передбачених затвердженим Зборами Товариства кошторисом.

    9.3. Усі членські, цільові, вступні внески підлягають сплаті в терміни, встановлені рішеннями правління й загальних зборів Товариства. Членські внески можуть бути сплачені вперед, в межах поточного фінансового року. Оплата електроенергії здійснюється щомісячно, не пізніше 28-го числа. За прострочення платежів Правлінням може прийматись рішення щодо відключення члена товариства від електропостачання, якщо неплатежі Садівників призводять до різкого погіршення фінансового стану Товариства і неможливості своєчасно розраховуватись за спожиту електроенергію та виплачувати заробітну плату найманим працівникам.

    9.4. У відповідності із Статутом Товариства, за порушення положень цих правил внутрішнього розпорядку власник ділянки - член Товариства може бути виключений з членів Товариства, а також може притягатися до відповідальності згідно з діючим законодавством України.

    9.5. Якщо Садівник ігнорує вимоги органів управління товариства про усунення порушень екологічного, протипожежного характеру, пов'язаних з недотриманням екологічних, протипожежних норм і правил, Правління зобов'язане направити відповідну заяву на порушника в органи державного екологічного контролю, службу протипожежного нагляду.

    9.6. Скарги, що стосуються управління Товариством або дій (бездіяльності) його членів, подаються у письмовій формі голові правління. Рішення по них мають бути прийняті впродовж 10 днів після подання скарги.

    9.7. З усіх питань можна звернутися в Правління Товариства через чергового по СТ «Хвиля», або електронну поштову скриньку товариства: xwila@ukr.net.

                     

  • 15.07.2022 13:30

    Садівницьке товариство як система

    ТОВАРИСТВО ЯК СИСТЕМНЕ УТВОРЕННЯ

    Систе́ма (від дав.-гр. σύστημα — «сполучення», «ціле», «з'єднання») — множина взаємопов'язаних елементів, що утворюють єдине ціле, взаємодіють із середовищем та між собою[1], і мають мету.

    В основі виникнення нашого товариства лежить мета групи людей (250 чоловік) провести рекреаційні заходи території, що фактично не була придатною для садівництва й відпочинку.

     Для довідки рекреація — це система заходів, пов'язана з використанням вільного часу людей для їх оздоровчої і господарської діяльності на спеціалізованих територіях, які розміщені поза їх постійним помешканням.

    Що являє собою наше товариство?

    Фактично це певна система, що створена групою людей добровільно об’єднаних для забезпечення власних соціально-економічних потреб.

    Закономірно те, що власні економічні потреби легше задовольнити перебуваючи у соціальній групі (товаристві) тому соціальна складова це важливий фактор, що впливає на задоволення економічних потреб.

    Головною потребою товариства було створення умов для задоволення персональних потреб членів товариства, які чітко були окреслені на етапі формування.

    Ефективність товариства як системи, визначається рівнем актуалізації й задоволення саме цих існуючих  потреб.

     

    Які базові потреби домінували у тих хто створював наше товариство?

    - отримати від органів місцевої влади дозвіл на безстрокове користування земельною ділянкою

    - провести рекреацію цієї земельної ділянки

    - розподілити ділянки землі між засновниками товариства (всього їх було 250)

    - створити систему електропостачання

    - побудувати індивідуальні садові будиночки

    - побудувати систему газопостачання

    - отримати у власність земельні ділянки що були надані у користування

    - мати земельний осередок за містом на якому б можна було комфортно для себе проводити вільний час

    Фактично на етапі становлення товариства умови для задоволення окреслених потреб були створені.

    Не всі члени товариства практично реалізували свої потреби, а точніше не всі мали однакові потреби й можливості

    Окремі категорії членів товариства мали різні потреби, можливості а також умови їх реалізації. Тому етап становлення й розвитку товариства затягнувся на багато років й фактично ще продовжується.

    Важливо те що потреби окремих членів товариства не співпадали з потребами товариства, як цілісного господарчого комплексу. Задовольнивши свої власні потреби, використавши на певному етапі розвитку переваги колективного господарювання, вони почали ігнорувати потреби товариства, грубо порушувати власні зобов’язання. Фактично перебуваючи в інфраструктурній й соціальній системі товариства вони перетворились у соціальних паразитів, що у свою чергу суттєво шкодило й шкодить організаційним засадам товариства, породило прояви сепаратизму.

  • 25.09.2020 00:33

    Про встановлення протипожежного режиму в СТ «Хвиля»

    Відповідно до правил пожежної безпеки України що затверджені наказом МВС України № 1417 від 30.12.2014 року 

    Встановлено наступний протипожежний режим на території товариства:

    • Категорично заборонено на ділянках і громадській території підпалювати траву, гілки, розпалювати вогнища. При розведенні вогнища на власній ділянці член товариства або мешканець, їх рідні або гості (далі по тексту садівник) зобов'язані враховувати інтереси сусідів що мають суміжні  ділянки. Садівник несе особисту відповідальність за порушення правил поводження з відкритими джерелами вогню та токсичними речовинами.
    • Забороняється зберігання в особистих приміщеннях і на території ділянок вибухових або легкозаймистих матеріалів, за винятком пального для побутової садової техніки, що зберігається в місці, обладнаному з урахуванням вимог протипожежної безпеки.
    • У разі займання або пожежі садівник негайно викликає, використовуючи засоби власного зв'язку, пожежну охорону і оповіщає голову правління  СТ «Хвиля».
    • На території товариства забороняється використання вогнепальної і пневматичної зброї, використання піротехнічних засобів.
    • Курити, залишати недопалки на території товариства забороняється.
    • Використання побутових нагрівальних приладів у службових приміщеннях товариства дозволяється з дотриманням необхідних заходів безпеки поводження. Після закінчення роботи електроприлади виключаються (за винятком, протипожежних та охоронних установок, а також електроустановок, що за вимогами технології працюють цілодобово).
    • Проведення тимчасових пожежонебезпечних робіт здійснюється з дотриманням всіх необхідних засобів безпеки. Відповідальність за дотримання засобів безпеки несуть безпосередні виконавці робіт.
    • Товариство не надає постійного місця для стоянки автомашин, причепів, човнів і іншого великогабаритного транспорту на громадській території. Усі транспортні засоби повинні розташовуватися на території особистих ділянок. Допускається короткочасне розміщення автомашин власників ділянок і його гостей на громадській території тільки за умов, що короткочасне паркування не повинно перекривати проїзди і проходи іншим учасникам руху.
    • Трансформаторна підстанція товариства відключається (у випадку пожежі)  від мережі електроживлення організацією, яка здійснює оперативне обслуговування трансформаторної підстанції.
    • Поповнення запасу води для пожежогасіння здійснювати з річки Десна, що протікає поряд з товариством. Місце забору води в кінці вул. Богдана Хмельницького,115

  • 25.09.2020 00:26

    Забезпечення пропускного режиму на територію СТ «Хвиля»

    ІНСТРУКЦІЯ
    щодо забезпечення пропускного режиму

    на територію СТ «Хвиля»

    I. Загальні положення

    1. Ця Інструкція визначає порядок пропускного режиму автотранспорту на територію СТ «Хвиля».

    2. У цій Інструкції терміни та скорочення вжито в таких значеннях:

    комплекс – приватні ділянки, загальна територія товариства, розташовані за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Пухівка, вул. Богдана Хмельницького, 128

    КПП - контрольно-пропускний пункт комплексу;

    3. Запровадження пропускного режиму на території комплексу здійснюється з метою запобігання безконтрольному в’їзду та виїзду на (з) територію(ї) відвідувачів, а також несанкціонованому доступу сторонніх осіб до вивезенню/ввезенню матеріальних цінностей.

    4. Виконання вимог цієї Інструкції є обов'язковим для працівників, членів товариства та відвідувачів комплексу.

    5. Забезпечення пропускного режиму та контроль за його дотриманням покладається на голову правління.

    6. Для забезпечення пропускного режиму на територію комплексу встановлено на КПП автоматизовану систему контролю доступу та систему відеоспостереження.

    7. В’їзд на територію та виїзд з території комплексу здійснюються через пропускну систему на КПП за допомогою встановленого технічного обладнання.

    8. У разі виявлення порушень вимог цієї Інструкції черговий по товариству повідомляє про це голові правління за тел.097-633-12-85.

    II. Пропускний режим

    1. Пропускним режимом встановлюються:

    порядок допуску до комплексу членів товариства, а також інших відвідувачів;

    порядок внесення/винесення, ввезення/вивезення обладнання, інших матеріальних цінностей до/з комплексу;

    порядок допуску автотранспорту на територію комплексу.

    2. Здійснення пропускного режиму забезпечується:

    КПП № 1, що розташований по вулиці Богдана Хмельницького,128;

    організацією автоматичного пропуску й випуску з території комплексу;

    організацією відео спостереження, реєстрацію й обліком автомобільного транспорту, що виїжджає й в’їжджає

     

    III. Порядок пропуску членів товариства та відвідувачів

    1Відвідувачі, які в’їжджають до, чи виїжджають із комплексу самостійно користуються автоматизованою системою управління шлагбаумом.

    1. Для отримання доступу до управління шлагбаумом члену товариства (мешканцю) необхідно зареєструватись в системі автоматизованого управління шлагбаумом.
    2. Для того щоб зареєструватись член товариства повинен: надати відповідні документи, що підтверджують його членство (членська книжка садівника); повідомити номери мобільних телефонів тих кого він вважає за потрібне допустити до управління шлагбаумом в автоматичному режимі; сплатити абонентську плату й цільовий внесок на придбання, монтаж, утримання, обслуговування відповідного обладнання у розмірі 300 грн.. Мешканці, замість членської книжки садівника надають належним чином оформлений договір про користування інфраструктурою товариства.
    3. Право в’їзду (виїзду) до (з) комплексу мають всі члени товариства (мешканці), хто зареєструвався в системі автоматизованого управління шлагбаумом, а також треті особи, яким член товариства (мешканець) самостійно відкриє шлагбаум.
    4. Допуск на територію комплексу службового й спеціального транспорту здійснюється черговим по товариству, а у випадку його відсутності головою правління. Для цього необхідно зателефонувати за номером 097-633-12-85 й повідомити обставини що викликали необхідність заїхати на територію комплексу.
    5. У разі проблем з роботою автоматизованої системи управління шлагбаумом необхідно телефонувати за номером 097-633-12-85.

  • 10.04.2020 08:20

    ІНФОРМАЦІЯ.

    ІНФОРМАЦІЯ! Наше товариство утворене й існує на принципах САМООРГАНІЗАЦІЇ, тому всі члени товариства мають однакові права й обов`язки. Соціальні пільги в товаристві НЕ НАДАЮТЬСЯ.

  • 27.08.2019 09:46

    З 1 листопада 2019 року буде діяти оновлений рахунок товариства в УКРСИББАНКУ

    РЕКВІЗІТ НОВИЙ УКРСИББАНК.jpg (27799)

  • 27.08.2019 09:31

    Зміна банківських рахунків

    З 05.08.2019 р. відповідно до постанов Національного Банку України № 162 від 28 грудня 2018 року та № 41 від 22 лютого 2019 року всі банки України, в тому числі UKRSIBBANK, відкриватимуть клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN.
     
    В період з 05.08.2019 р. по 31.10.2019 р. діятиме перехідний період, протягом якого можна виконувати розрахунки як з використанням IBAN, так і в старому форматі: код МФО + номер рахунку.
     
    З 01.11.2019 р. всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.
     
    Це означає, що рахунки клієнтів усіх українських банків змінять формат. У рахунку в форматі IBAN, крім номеру рахунку, буде міститися інформація про код країни та код банку.

Всі статті

Зображено: 1 - 10 з 44
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Контакт

СТ "ХВИЛЯ"
вул. Богдана Хмельницького 128, СТ "Хвиля" с. Пухівка, Броварський район, Київська область

0976331285

© 2015 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode